wordpress google analytics

Rate this post

wordpress google analytics

SEO taktikleri Google arama motoru algoritması sürekli güncellemeleri birkaç kez değişti. 2013 Bu yıl içinde Google getirmek 500 güncelleştirmeleri bir yıl ve onlar gerçekten kadar hedef doldurmaya devam spam niteliğinde e içeriği cezalandırmak ve gerçek yöneticileri öncelik vermeye karar verdik.

Orada Google’dan gelen bu algoritma güncellemeleri bazı etkileri ve faydaları vardır. Gözlerini tutmak bu güncelleştirmeyi düzenli olarak size en iyi SEO uygulamaları için bir webmaster olarak planlama izin ve böylece sen yeterince blog veya Web sitesi diğer dışarı orada içinde SERPs sıralamasında üst çevirerek daha akıllı olmak zorunda.

Google algoritması güncelleme listeleri 2013:

Orada birkaç güncelleştirme 2013 zaten geliyor Web dünya ve en güçlü güncelleştirmelerinin bazıları şunlardır: Google Panda Update 2013, Google penguen güncelleştirme 2013, Google sayfa sırası güncelleştirme 2013.

Böylece bu güncelleştirmeyi hikayeler ve yeni gelen yöntemleri ve [Bu sayfa sürekli güncellenecektir] SEO taktikleri ile güncel tutmak bir göz

17 Ocak 2013 – 1 güncelleme Google algoritması Güncelleştirmesi
2013’ın ilk Google güncelleme 17 Ocak 2013 yayımlanır. Güncelleştirme bize büyük bir değişen SEO yılında geldi. Her ne kadar Google bu güncelleştirmeyle ilgili inkar ama yöneticileri hakkında Google algoritma bizi doğruladı ne kesinlikle yer almıştı güncellemek değişikliği sıralaması arama sonucu. Uzmanlar güncelleştirme SERP arama sonuçlarında değişti ve bu bir panda veya penguen olacağını emin olun güncelleştirin. İlk güncelleme % 1’arama sorgusu o zaman etkilenen. Google resmen 22January, update hakkında 2013 duyurdu.

2 update on 22 Ocak 2013-Google Panda algoritması Güncelleştirmesi
SEO olarak yöneticileri ilk güncelleme, Google dan 22 Ocak 2013 duyurdu büyük ölçüde ikinci algılandı. 2 Güncelleme bize Panda Update bilinir. Güncelleştirme düşük kaliteli web sitelerini etkilenen ve onları alt sıralama iter. Google’nın resmi bilgilere göre bu güncelleştirme %1,2 arama sorgularının etkiledi.

3 güncelleme Google güncelleştirmek sayfa sırası 25 Ocak 2013-Tarih
2013 Google üçüncü Güncelleme 25 Ocak ayında ilan etmiştir. Belgili tanımlık güncelleştirmek page rank bir değişiklik getirdi. Bu biraz daha fazla veya daha az 4-5 sayfa sırası olan Web sitelerinin sayısını etkilenmiş olarak yöneticileri bu değişiklik küçük bir değişiklik tanımlanmış. Bu güncelleştirme düşmek sitelerinde sayfa sıralaması vardır.

4 güncelleme 27 Ocak 2013 – Google haddelenmiş geri onun son Google algoritma güncelleştirir
4 Güncelleştirmesi olarak geri bir güncelleştirme çalışırken oldu. Uzman webmaster olarak geri bir son Google SEO algoritması güncelleştirmesi alınıyor bu güncelleştirmeyi tanımlar. Güncelleştirmeyi yeniden eski durumlarına Web sitesinin pozisyonlar yedekler. Geri ilk Başlarken en yöneticileri tanımlamak bu Google güncelleme olarak geri bir güncelleştirme alma konumu.

30 Ocak 2013-5 güncelleme Google dans
En ilginç görünüyor çok dans Google’dan sadece 22 Ocak 2013 güncellemeden sonra olduğunu. Eğer bir blog veya Web sitesi sahibi iseniz deneyim o zaman kararsız Google sıralamasında sahip olabilir. Biz değişimi ve gerçekten bir kararsız durum o zaman gösterilen bir sürü ile gelen sonuçlar yaşadım.

7 Güncelleme işaretleri Google algoritması güncelleme 12 Şubat 2013 – Tarih-ebilmek var olmak Google penguen
Sıralaması büyük bir düşüş 12 Şubat 2013 yöneticileri binlerce bu zamanında yaşadı. SEO ustaları ve diğer SEO düşünür bu güncelleştirmeyi yakın bir dikkat ve bir büyük sıralama düşüşü bulundu.

1 Mart 2013 – 8 güncelleme Google serbest bırakmak nasıl arama çalışmalarında Google adım adım
Son olarak Google arama motoru mekanizması çalışır şekilde yayınladı ve onlar arama motorlarında arama sorgusu için iş etmenleri göstermiştir. Bir gün bu sorar şimdi webmaster çoğunu bir arama motoru çalışır nasıl soru. Bu çocuklar karşılamak için Google ilan arama motoru performans yöntemi.

Şimdi tam olarak bu yıl 2013 erken geliyor Google güncelleme endişe vardır.

Çok daha fazla güncellemeleri Google’dan tanımlanacaktır. Bu sayfa gözlerinle tutmak.

Rate this post

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*