Laravel 5.6 Katkı Kılavuzu

Rate this post

Laravel 5.6 Katkı Kılavuzu

Hata raporları

Etkin işbirliğini teşvik etmek için, yalnızca hata raporlarını değil, çekme isteklerini Laravel önemle teşvik eder. “hata raporları “, başarısız bir testi içeren çekme isteği şeklinde de gönderilebilir.

Ancak, bir hata raporunu dosyanız, sorununuzu bir başlık ve sorunun açık bir açıklamasını içermelidir. Ayrıca, mümkün olduğunca çok ilgili bilgileri ve sorunu gösteren bir kod örneği de eklemeniz gerekir. Bir hata raporunun amacı kendiniz için kolay ve diğerleri-hata çoğaltmak ve bir düzeltme geliştirmek için yapmaktır.

Unutmayın, hata raporları aynı sorunla birlikte başkalarının bunu çözmek için sizinle işbirliği mümkün olacak umuduyla oluşturulur. Hata raporu otomatik olarak herhangi bir etkinliği görür veya başkalarının bunu düzeltmek için atlayacak sanmıyoruz. Bir hata raporu oluşturma kendinizi ve başkalarının sorunu çözme yolunda başlamasına yardımcı olmak için hizmet vermektedir.

Laravel kaynak kodu GitHub ‘da yönetilir ve her Laravel projeleri için depolar vardır:

Laravel uygulaması
Laravel sanatı
Laravel dokümantasyon
Laravel kasiyer
Braintree için Laravel kasiyer
Laravel elçisi
Laravel Framework
Laravel çiftliği
Laravel Homestead komut dosyaları oluşturun
Laravel Horizon
Laravel pasaportu
Laravel izci
Laravel sosyetik
Laravel Web sitesi

Çekirdek geliştirme tartışması

Laravel fikirler sorunu panosunda mevcut Laravel davranışının yeni özelliklerini veya gelişmelerini önerebilir. Eğer yeni bir özellik önermek, lütfen en azından bazı özelliği tamamlamak için gerekli olacak kod uygulamak için istekli olun.

Hatalarla ilgili gayrı resmi tartışma, yeni özellikler ve mevcut özelliklerin uygulanması LaraChat bolluk takımının #internals kanalında gerçekleşir. Taylor öztürk, Laravel, genellikle kanalda saat 08:00-17:00 (UTC-06:00 ya da Amerika/Chicago) ve zaman zaman kanalda diğer zamanlarda mevcut bulunmaktadır.

Hangi dal?

Tüm hata düzeltmeleri en son kararlı dala veya geçerli LTS dalına (5,5) gönderilmelidir. Yalnızca yaklaşan sürümde mevcut özellikleri düzeltme sürece hata düzeltmeleri ana dal için asla gönderilmez.

Geçerli Laravel sürümü ile tamamen geriye doğru uyumlu olan küçük özellikler en son kararlı dala gönderilebilir.

Başlıca yeni özellikler her zaman yaklaşan Laravel sürümü içeren ana dal, gönderilmelidir.

Eğer özelliğiniz büyük veya küçük olarak nitelenmiş olup olmadığını emin değilseniz, lütfen Taylor öztürk LaraChat bolluk takımın #internals kanalda isteyin.

Güvenlik Açıkları

Laravel içinde bir güvenlik açığını bulmak istiyorsanız, lütfen Taylor öztürk adresine e-posta gönder Taylor@laravel.com. Tüm güvenlik açıkları derhal ele alınması gerekir.

Kodlama stili

Laravel-2 kodlama standardı ve-4 Autoloading standardının standartlarını takip eder.

Phpdoc

Aşağıda geçerli bir örnek Laravel belge bloğu. Not @param özniteliği iki boşluk, bağımsız değişken türü, iki daha fazla boşluk ve son olarak değişken adı izlenir:

public function bind($abstract, $concrete = null, $shared = false)
{
//
}

StyleCI
Kod stil mükemmel değilse merak etmeyin! StyleCI, çekme istekleri birleştirildiğinde Laravel deposuna herhangi bir stil düzeltmesini otomatik olarak birleştirir. Bu bize katkı ve kod tarzı içeriğine odaklanmaya izin verir.

Rate this post

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*