Category: Laravel

Laravel 5.6

0

Laravel 5.6 Homestead

Sizin Homestead ortamı başlatmadan önce, VirtualBox 5,2, VMware, Parallels veya Hyper-V yanı sıra serseri yüklemelisiniz. Tüm bu yazılım paketleri tüm popüler işletim sistemleri için kolay kullanımlı görsel montajcılar sağlar.

Laravel 5.6 Dizin Yapısı 0

Laravel 5.6 Dizin Yapısı

Varsayılan Laravel uygulama yapısı büyük ve küçük uygulamalar için büyük bir başlangıç noktası sağlamak için tasarlanmıştır. Tabii ki, ancak sizin gibi başvurunuzu düzenlemek için ücretsizdir.

0

Laravel 5.6 Katkı Kılavuzu

Etkin işbirliğini teşvik etmek için, yalnızca hata raporlarını değil, çekme isteklerini Laravel önemle teşvik eder. “hata raporları “, başarısız bir testi içeren çekme isteği şeklinde de gönderilebilir.

Laravel 5.6 Yükseltme Kılavuzu 0

Laravel 5.6 Yükseltme Kılavuzu

Her türlü kırılma değişikliğini belgelemek için çalışacağız. Bu değişikliklerin bazıları çerçevenin belirsiz bölümlerinde olduğundan bu değişikliklerin yalnızca bir bölümü uygulamanızı etkileyebilir.

Laravel 5.6 Kurulumu 0

Laravel 5.6 Kurulumu

Laravel Frameworks için bir kaç sistem gereksinimleri vardır.Tabii ki bu gereksinimleri Homestead sanal makine tarafından karşılanmakta, bu yüzden son derece yerel laravel geliştirme ortamı olarak Homestead kullanmanız önerilmektedir.