Access 2007’ye Giriş

Rate this post

Access 2007’ye Giriş

Microsoft Office Access 2007 veritabanı geliştirmede yeni olsanız bile bilgileri hızlı bir şekilde izlemenize, paylaşmanıza ve raporlamanıza olanak tanıyan yüzlerce aracın sağlandığı güçlü bir ilişkisel veritabanıdır. Kullanıcılar profesyonelce tasarlanmış uygulama şablonlarından ; tablo, form, sorgu ve rapor oluşturma işlemini kolaylaştıran sihirbazlardan; geniş yerel ve çevrimiçi yardım kaynaklarından oluşmuş büyük bir kitaplığa erişebilir.

Access, Microsoft Office 2007 sistemi Microsoft SQL  Server, Micorsoft SharePoint Services’taki programlar ve XML, HTML, XPS ve PDF biçimlerindeki belgeler gibi diğer kaynaklarla veri paylaşımını desteklemektedir. Gelişmiş özellikler sayesinde veritabanı tasarımı ve geliştirmesi hakkında hiçbir şey bilmesiniz bile verileri bir araya getirmek ve izlemek üzere kullanmak için gelişmiş ve karmaşık vertabanı uygulamaları oluşturmanızı sağlamaktadır.

Acces2i Kullanarak veritabanı oluşturmak için yapmanız gerekenler kolay ve anlaşılır bir şekilde sitemiz üzerinden anlatılacaktır. Access, dolayısıyla da veritabanı hakkında hiçbir şey bilmeseniz de bu sitemiz üzerinden tamamladığınızda başkaları tarafından kullanılmak üzere karmaşık ver tabanları oluşturabileceğiniz bir uzmanlık düzeyi kazanacaksınız.

Access 2007 Yeni Özellikler

Microsoft Office Access’in bu sürümü kapsamlı değişiklikler yapılarak geliştirilmiştir. Gerek duyduğunuz özellikleri gerektiğinde kolayca bulabilmeniz için tasarlanmış yeni kullanıcı arabirimi bunun açık bir göstergesidir. Anacak görüntüsünün ve gezinti yapısının  yanı sıra Access 2007’yi kendinden önce gelen programlardan gerçekten daha üstün yapan birçok yeni ve geliştirilmiş özellikler vardır. Bu sürümde birçok değişiklik olduğundan yeni özellik vardır.

Rate this post

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*